אודות

אודות חברת novax

חברת novax מבית א. ניבקו בע"מ הוקמה בשנת 2001 ומאז הפכה לחברה המובילה בענף מוצרי גינון חשמליים ונטענים.

מאז הוקמה לפני למעלה מ 20 שנה, חרטה החברה על דגלה את איכות השירות, ומשום כך מספקת שירות בהתאמה אישית בעבור כל לקוח, תוך שימת דגש על קדמה טכנולוגית פורצת דרך המבוססת על קשר רציף עם ספקים מובילים והצרכים בשטח.

מטרת העל של החברה היא לספק שירות חדשני המתמחה באפיון מדויק והתאמה של כל מוצר לצרכי השוק. Novax פועלת לצורך יצירת מעטפת הוליסטית בעבור הלקוח ולכן דוגלת בשדרוג ושיפור, וכתוצאה מכך מציעה ליין מקצועי ואיכותי של מוצרי גינון חשמליים הטובים בעולם אותם תוכלו לרכוש באופן בלעדי רק באמצעות נציגי חברת Novax.

כי על איכות השירות לא מתפשרים

כלל המוצרים של חברת Novax הם בעלי תו תקן ונמכרים לקהל הרחב רק לאחר בחינה אישית ומקצועית של נציגי החברה, בכדי להבטיח כי כל מוצר יעמוד בהבטחה, בייחוד לאור השוק התחרותי ורצון הצרכן לקבל את המוצר הטוב ביותר.

היתרון הבולט שלנו ביחס לחברות דומות נובע בראש ובראשונה מכוח האדם האיכותי אשר מורכב ממומחים מהשורה הראשונה בתחום, לצורך מתן מענה מדויק אשר הולם את הצרכים הנדרשים של לקוחות מהמגזר הפרטי והעסקי.

החנות שלנו מהווה נקודת ממשק עם לקוחות אשר דורשים לקבל את הטוב ביותר, ולכן ביחד עם הצוות המקצועי והמיומן תוכלו לקבל חווית רכישה נעימה אשר תבטיח כי כספכם מושקע בחוכמה. נציגנו עומדים לרשותכם לכל אורך הדרך, כחלק מאמנת השירות אשר דוגלת באמינות, מקצוענות ושקיפות חסרת פשרות.

novax מבית א. ניבקו בע"מ

יש לכם שאלות? אנחנו כאן בשבילכם ובעבורכם

במרוצת השנים הקשבנו ללקוחותינו ולתגובות מהשטח ובהתאם לכך התחלנו לייבא מוצרי גינון חשמליים, בהתאם לדרישות הלקוח ולקדמה בשוק.

אם אתם מתלבטים לגבי מוצרי גינון חשמליים ונטענים אשר יקלו עליכם באופן משמעותי בכל הקשור לתחזוקת הגינה, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו דרך חיוג למרכז השירות או השאירו פרטים בתיבת יצירת קשר, כך שנציג מטעמנו ישוב אליכם לשיחת ייעוץ – ללא עלות.

דילוג לתוכן